Голова ради

АВТОБІОГРАФІЯ

ГОЛОВИ ЩАСТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Коробка Олена Олександрівна, народилася 21 вересня 1970  року в

с. Кумачеве, Старобешівського  району Донецької області.

Освіта вища. У 2006 році закінчила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля за спеціальністю «Державна служба».

З 1994 року по 2017 рік працювала на посадах головного спеціаліста, заступника начальника, начальника управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області.

З 2017 року по 2019 рік займала посаду першого заступника начальника  Старобільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області.

З 2019 – 2020 рр.. обіймала посаду заступника начальника відділу Головного управління Пенсійного фонду України Одеської  області.

З червня 2020 року по грудень 2020 року обіймала посаду заступника голови Новоайдарської районної державної адміністрації.

Обиралася  депутатом районної ради.

Одружена, має  дорослу доньку.

Обрана головою Щастинської районної ради восьмого скликання 11 грудня 2020 року.