Старобільське об'єднане управління ПФУ

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

14:02 17.05.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

13:14 20.04.2021

Зміна порядку виплати допомоги на поховання

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги» змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги. Враховуючи зазначене, з 1 квітня 2021 року змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера органами Пенсійного фонду України.

15:25 05.04.2021

Пенсійні посвідчення

До Старобільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області  надійшли пенсійні посвідчення, звернення, за оформленням яких, відбулося до 01.01.2021 року.

15:24 05.04.2021

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Щоп’ятниці з 10:00 до 12:00 в приміщенні Центру надання  адміністративних послуг Новоайдарської селищної ради за адресою: смт. Новоайдар, вул.  Центральна, б. 28 а,   прийом громадян з пенсійних питань проводить фахівець Старобільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області.

15:23 05.04.2021