Старобільське об'єднане управління ПФУ

Перерахунок пенсій з 1 грудня буде здійснено автоматично, без звернення осіб до органів Пенсійного фонду України

З 1 грудня, у зв'язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» до 1934 грн., без додаткового звернення особи, органами Пенсійного фонду буде проведено перерахунок пенсій, мінімальний розмір пенсії становитиме 1934,00 грн, максимальний розмір пенсій – 19340,00 грн. Також зростають доплати за понаднормативний стаж, розміри надбавок, доплат, підвищень, які залежать від розміру прожиткового мінімуму.

11:11 09.11.2021

Автоматичне призначення пенсії за допомогою Веб-порталу

Застрахована особа, яка досягла пенсійного віку має право на автоматичне призначення пенсії за допомогою нової сервісної послуги- «автоматичне призначення пенсії» через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду: portal.pfu.gov.ua.

11:08 09.11.2021

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

14:02 17.05.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

13:14 20.04.2021

Зміна порядку виплати допомоги на поховання

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги» змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги. Враховуючи зазначене, з 1 квітня 2021 року змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера органами Пенсійного фонду України.

15:25 05.04.2021

Пенсійні посвідчення

До Старобільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області  надійшли пенсійні посвідчення, звернення, за оформленням яких, відбулося до 01.01.2021 року.

15:24 05.04.2021

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Щоп’ятниці з 10:00 до 12:00 в приміщенні Центру надання  адміністративних послуг Новоайдарської селищної ради за адресою: смт. Новоайдар, вул.  Центральна, б. 28 а,   прийом громадян з пенсійних питань проводить фахівець Старобільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області.

15:23 05.04.2021