Шоста сесія восьмого скликання

Дата: 26.02.2021 15:36

26 лютого 2021 року відбулося пленарне засідання шостої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради Луганської області під керівництвом голови райради Олени Коробки. На засідання прибуло 24 депутата.

На сесії також були присутні: Т.Новикова – голова Щастинської райдержадміністрації, І.Бурмістров  – керуючий справами Станично-Луганської районної ради, С.Сємєнєнко – головний лікар КНП ЦПМСД Станично-Луганської районної ради, О.Абакін – представник СБУ, Т.Холоденко – начальник Фінансового відділу Щастинської райдержадміністрації, П.Шароградський – ГО «Айдарська Січ».

До порядку денного увійшло 8 питань, серед яких питання про передачу в оренду нерухомого майна, про погодження створення філії «Теплівська сільська лікарська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради», про передачу прав засновника та безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Станично-Луганського району Луганської області у комунальну власність Станично-Луганської, Нижньотеплівської та Широківської рад. Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області у комунальну власність Новоайдарської селищної ради. Про внесення змін до районного бюджету Щастинської районної ради Луганської області на 2021 рік.