Прес-служба УСБУ в Луганській області

СБУ викрила священника, що підтримував «руську весну» та організаторку фейкового референдуму на Луганщині

Служба безпеки України продовжує комплексні заходи щодо викриття та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході України.

08:25 22.02.2022

СБУ викрила так звану «заступницю генпрокурора ЛНР» на масовому фабрикуванні справ проти жителів ОРДЛО

СБУ продовжує системну роботу щодо викриття і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході нашої країни. У ході слідчо-оперативних дій оперативники задокументували факти протиправної діяльності так званої «заступниці генпрокурора ЛНР».

11:06 17.02.2022

СБУ ліквідувала на Луганщині схему постачання зношених гальм для залізничних вагонів під виглядом нових

Служба безпеки України, у рамках запобігання загроз на об’єктах критичної інфраструктури, викрила на Луганщині схему постачання контрафактних комплектуючих для залізничного транспорту.

11:03 17.02.2022

СБУ затримала агентку РФ, яка збирала розвіддані для вчинення вибухів проти підрозділів української спецслужби на сході України

СБУ продовжує системно протидіяти розвідувально-підривній діяльності спецслужб РФ проти України. У ході слідчо-оперативних дій у Луганській області затримано агентку так званого «МДБ ЛНР». Вона збирала розвіддані для вчинення ворожих атак із використанням вибухівки проти підрозділів СБУ на сході нашої держави.

14:11 16.02.2022

СБУ виявила на Луганщині бойовий арсенал ворожих диверсантів, які підривали автомобілі українських військовослужбовців

СБУ продовжує системні контрдиверсійні заходи на сході нашої держави. У ході оперативних дій у Луганській області встановлено місцезнаходження прихованого арсеналу з боєприпасами учасників незаконних збройних формувань ОРДЛО.

11:25 15.02.2022

СБУ затримала одного із ватажків незаконного збройного формування бойовиків «Казачья национальная гвардия»

СБУ продовжує комплексні заходи щодо викриття і притягнення до відповідальності учасників незаконних збройних формувань на сході нашої держави. В ході оперативних дій, співробітники контррозвідки затримали у Станиці Луганській колишнього заступника командира угруповання бойовиків ОРДЛО.

14:21 09.02.2022

За матеріалами СБУ до восьми з половиною років засуджено «експрокурорку» тимчасово окупованого Алчевська

Служба безпеки України продовжує системні заходи із викриття і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході України.

15:36 07.02.2022

СБ України викрила дніпропетровського підприємця, який хотів підкупити співробітника спецслужби за $500 тис.

СБУ викрила підприємця з Дніпропетровщини на пропозиції хабаря співробітнику української спецслужби. За 500 тисяч доларів США він пропонував «заплющити очі» на незаконний демонтаж залізничної колії у Луганській області.

11:30 04.02.2022