Прес-служба УСБУ в Луганській області

На Луганщині за матеріалами СБУ судитимуть посадовця за розголошення державної таємниці

Служба безпеки України завершила досудове розслідування за фактом замаху на розголошення державної таємниці, вчиненого посадовою особою одного з державних органів Луганської області.

13:51 13.01.2022

За минулий рік СБУ повідомила про підозри понад 60 організаторам фейкового «референдуму» 2014 року на Луганщині

СБУ продовжує системні заходи щодо викриття і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході України. За минулий рік повідомлено про підозри понад 60 організаторам антиконституційного «референдуму» 2014 року у Луганській області.

10:55 13.01.2022

2021 рік: СБУ системно протидіє гібридним загрозам на Сході України

З початку року співробітники Головного Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях викрили та затримали 26 шпигунів, агентів ворожих спецслужб та бойовиків незаконних бандитських формувань (НЗФ).

11:45 24.12.2021

СБУ викрила учасницю зенітно-ракетного угруповання бойовиків, яка втікала з ОРДЛО за українською пенсією

Контррозвідка СБУ продовжує комплексні заходи щодо викриття бойовиків незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР». У Луганській області затримано колишню учасницю ворожого угруповання, причетного до бойових дій проти сил антитерористичної операції.

11:39 22.12.2021

СБУ затримала колишнього ватажка так званого «спецпідрозділу МДБ ЛНР», який брав участь у захоплені Луганського аеропорту

Контррозвідники СБУ затримали на Луганщині колишнього бойовика так званого «МДБ ЛНР», який перебував у розшуку за участь у незаконних збройних формуваннях та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

10:49 22.11.2021