Прес-служба УСБУ в Луганській області

Контррозвідка СБУ затримала бойовика, який штурмував будівлю управління СБУ в Луганську у 2014 році

Контррозвідники Служби безпеки України на Луганщині затримали бойовика «ЛНР». У 2014 році він брав учать у штурмі та захопленні адміністративної будівлі управління СБУ у Луганській області.

11:42 20.09.2021

СБУ розслідує обстріл міста Щастя, де поранили голову місцевої ВЦА

Слідчі СБУ розпочали досудове розслідування за фактом обстрілу бойовиками «ЛНР» військових та цивільних об’єктів міста Щастя. Під час цього обстрілу використовувалося озброєння, заборонене Мінськими угодами.

09:35 20.09.2021

СБУ викрила чергову схему фінансування окупаційної влади в «ЛНР»

На Луганщині Служба безпеки України задокументувала та заблокувала масштабну схему фінансування окупаційної адміністрації «ЛНР». Зловмисники сплатили у «бюджет республіки» майже 19 млн російських рублів, отриманих від незаконної торгівлі продуктами харчування.

09:33 20.09.2021

На Луганщині СБУ провела контрдиверсійні навчання у районі ООС

Головне управління Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях провело чергові контрдиверсійні навчання у районі проведення операції Об’єднаних сил. Цього разу - у Сватовому на Луганщині.

13:25 16.09.2021

СБУ затримала одного з організаторів псевдореферендуму на Луганщині: зловмисник 7 років переховувався в РФ

СБУ встановила місцезнаходження і затримала одного з організаторів незаконного «референдуму» 2014 року у Луганській області. Зловмисник 7 років переховувався від українських правоохоронців на території РФ.

11:39 16.09.2021

Затриманого контррозвідкою СБУ агента ФСБ РФ судитимуть у Сєвєродонецьку

За матеріалами контррозвідки СБУ перед судом постане бойовик, який за завданням ФСБ РФ готував терористичний акт на території України. Його ціллю був провідний фахівець з розробок перспективних зразків військової техніки і озброєння для ЗСУ.

16:06 01.09.2021