Звіт депутата Щастинської районної ради восьмого скликання Поклонського Романа Миколайовича

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», я – Поклонський Роман Миколайович - як депутат Щастинської районної ради 8 скликання оприлюднюю звіт про свою роботу в районі та районній раді за листопад 2020 року по жовтень 2021 року.

Депутатом Щастинської районної ради 8 скликання обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Є членом постійної комісії районної ради  з питань місцевого самоврядування, законності, регламенту, депутатської діяльності та антикорупційної політики.

За звітний період приймав активну участь у сесіях районної ради, в тому числі засіданнях постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, законності, регламенту, депутатської діяльності та антикорупційної політики та пленарних засіданнях сесій Щастинської районної ради 8 скликання.

Брав активну участь у розробці та обговоренні проектів рішень районної ради, зокрема щодо: районного бюджету на 2021 рік, програми економічного і соціального розвитку Щастинського району на 2021 рік, безоплатної передачі об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходяться в управлінні Щастинської районної ради у комунальну власність територіальних громад Щастинського району.

Протягом звітного періоду підтримував постійний зв’язок з депутатами місцевих рад всіх рівнів, з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівниками організацій, установ, підприємств, що розташовані на території району, громадськими організаціями.

Також підтримував постійний зв’язок зі своїми виборцями, інформував їх про свою діяльність під час особистих зустрічей та через соціальні мережі. Постійно веду особистий прийом громадян. У своїх зверненнях виборці порушували питання сопіального захисту, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, транспортного забезпечення, роботи житлово-комунальних підприємств та служб, тарифів тощо. В межах особистих можливостей та повноважень намагався надавати максимально потрібну допомогу, інформацію, роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Брав участь в культурно-просвітницьких, спортивних та благодійних заходах.