Прес-служба УСБУ в Луганській області

СБУ повернула бюджету понад 10 млн грн, які виплачувалися «мертвим душам» з ОРЛО

У 2021 році Служба безпеки України встановила понад тисячу фактів неправомірного нараховування пенсійних та соціальних виплат громадянам, зареєстрованим на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Кошти виплачувалися «мертвим душам», тобто людям, які померли під час пандемії COVID-19.

15:38 22.10.2021

СБУ затримала на Луганщині колишнього бойовика «ЛНР»: втікав від ватажків за українською пенсією

Контррозвідники СБУ затримали у Луганській області колишнього учасника незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». Зловмисник намагався потрапити на підконтрольну українській владі територію для оформлення пенсії.

14:33 21.10.2021

За матеріалами СБУ суд повернув державі рекреаційні землі лісового фонду на Луганщині

На підставі матеріалів СБУ Східний апеляційний господарський суд повернув державі земельну ділянку рекреаційного призначення площею 2 гектари і вартістю близько 4 мільйонів грн., розташовану у Кремінських лісах на Луганщині. Судова інстанція визнала недійсним договір оренди землі, раніше укладений між Кремінською райдержадміністрацією та комерційною структурою.

13:09 06.10.2021

З початку року СБУ затримала на сході України 9 бойовиків та виявила сотні кг вибухівки у схронах

СБУ проводить системну роботу із запобігання та нейтралізації загроз державній безпеці на сході України. З початку року поблизу лінії розмежування затримано 9 бойовиків так званих «Л/ДНР». Зловмисники причетні до обстрілів позицій українських військових.

16:13 05.10.2021

На Луганщині СБУ заблокувала роботу нелегального онлайн-обмінника, який переводив кошти через заборонені російські платіжні системи

Кіберфахівці Служби безпеки України у Луганській області заблокували роботу підпільного онлайн-обмінника. Ділки проводили транзакції через заборонені в Україні російські платіжні системи.

08:42 29.09.2021

СБУ виявила два схрони диверсійних груп бойовиків на Луганщині: серед вилученого – вибухівка і протитанкові міни

Минулого тижня Служба безпеки України викрила у Лисичанську на Луганщині два великих схрони із військовими засобами ураження. У тайниках, серед іншого, зберігалася велика кількість  артилерійських снарядів та протитанкових мін.

16:19 23.09.2021