Сьома сесія восьмого скликання

Дата: 11.03.2021 09:11

10 березня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової сьомої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради Луганської області під керівництвом голови райради Олени Коробки. На засідання прибуло 23 депутата.

На сесії також були присутні: Т.Новикова – голова Щастинської райдержадміністрації, І.Бурмістров  – керуючий справами Станично-Луганської районної ради.

До порядку денного увійшло 5 питань:

1. Про передачу прав засновника та безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області та територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району Луганської області у комунальну власність Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області.
  2. Про передачу прав засновника та безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області у комунальну власність Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.
  3. Про передачу прав засновника та безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області у комунальну власність Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.
  4. Про звільнення Домащенко Т.В. з посади завідуючої комунальної установи «Районний методичний кабінет працівників освіти Станично-Луганського району».
  5. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунальної установи «Районний методичний кабінет працівників освіти Станично-Луганського району».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)