Дев'ята сесія восьмого скликання

Дата: 19.04.2021 10:59

15 квітня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової дев’ятої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради Луганської області під керівництвом голови районної ради Олени Коробки. На засідання прибуло 27 депутатів. Також на засіданні були присутні Тетяна Новикова – голова Щастинської районної державної адміністрації, Новоайдарський селищний голова Шопін Ігор Вікторович, керівники комунальних установ та інших організацій Щастинського району.

На засідання були запрошені голови новостворених ВЦА Щастинського району: Широківської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області - Штиров Олександр Сергійович, Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області - Зінченко Альберт Миколайович, Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області - Кондратьєв Дмитро Олександрович.

На початку сесії Яровій Ользі – голові Щастинської районної територіальної виборчої комісії та Селезньовій Світлані – секретарю Щастинської районної територіальної виборчої комісії були вручені почесні грамоти Центральної Виборчої Комісії.

До порядку денного увійшло 12 питань, серед яких «Про передачу прав засновника та безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району Луганської області у комунальну власність Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області», яким завершено передачу прав засновника та передачу майна до Станично-Луганської селищної територіальної громади. Були заслухані та затверджені звіти про виконання фінансових планів за 2020 рік КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня», КНП «Щастинська міська лікарня», КНП «НОВОАЙДАРСЬКИЙ ЦПМСД»,  прийнято до відома звіт КНП «ЦПМСД Станично-Луганської районної ради» та звіт щодо фінансово-господарської діяльності за 2020 рік комунального підприємства «Станично-Луганське районне бюро технічної інвентаризації».

Та найголовніше, прийняті зміни до районного бюджету Щастинської районної ради Луганської області на 2021 рік, завдяки цьому «бюджетники», централізованої бухгалтерії, групи постачання, господарчої групи відділу освіти, централізованої бухгалтерії відділу культури, молоді та спорту, працівники музеїв та будинків культури  Станично-Луганського та Новоайдарського районів, персонал районного центру соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді отримають заборгованість з заробітної плати вже найближчим часом.

Наприкінці засідання було обговорено низку питань щодо життєдіяльності Щастинського району.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)