З Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України

Дата: 20.08.2021 14:52

Шановні краяни!

Від імені Щастинської районної державної адміністрації та Щастинської районної ради прийміть сердечні привітання з найголовнішими святами нашої держави – Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України!

Ці визначні дати демократії й громадської злагоди нашого народу стали поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Історія відраховує тридцяту річницю незалежності України. Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто відзначити наших новітніх Героїв, які тримають небо над Україною!

Щиро вітаємо вас зі святами, бажаємо здоров’я, добробуту, мирного неба, злагоди, сили і наснаги у всіх ваших справах.

Нехай любов до рідної землі, віддана праця, велике прагнення бачити нашу країну сильною і заможною сприяють розбудові і зміцненню Української держави.

Голова районної

Тетяна НОВИКОВА

районної ради

Олена КОРОБКА