На 11-му засіданні районної ради восьмого скликання

Дата: 09.09.2021 20:40

9 вересня 2021 року голова районної ради Олена Коробка провела пленарне засідання 11-ї чергової сесії Щастинської районної ради восьмого скликання.

На засідання прибуло 29 депутатів. В роботі сесії взяли участь Тетяна Новикова – голова Щастинської районної державної адміністрації, Андрій Зайцев – куратор Щастинського району Луганської обласної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості.

До порядку денного увійшло 11 питань, серед яких: делегування Щастинській районній державній адміністрації повноважень районної ради, затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Щастинського району», встановлення Дня відзначення 1 річниці утворення Щастинського району Луганської області в 2021 році, передача зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Щастинського району Луганської області у комунальну власність Широківської сільської територіальної громади в особі Широківської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області транспортного засобу, внесення змін до: Програми економічного та соціального розвитку Щастинського району на 2021 рік, районного бюджету Щастинського району Луганської області на 2021 рік, переліку загальнорайонних заходів на 2021 рік, які фінансуються за рахунок районного бюджету, затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Щастинського району Луганської області та Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Станично-Луганського району Луганської області, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях у Луганській області.

Були заслухані та затверджені звіт про виконання районного бюджету Щастинського району Луганської області за 1 півріччя 2021 року та Прогноз районного бюджету Щастинського району на 2022-2024 роки.