Почесні громадяни Щастинського району

Дата: 13.09.2021 15:31

На одинадцятій сесії Щастинської районної ради восьмого скликання депутати затвердили Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Щастинського району» та ухвалили список Почесних громадян Новоайдарщини та Почесних громадян Станично-Луганського району прирівняних до Почесних громадян Щастинського району, а саме:

1. Мачула Євдокія Петрівна, присвоєно звання «Почесний громадянин  Новоайдарщини» рішенням Новоайдарської районної ради від 22 червня 2007р. №13/8.

2. Овчаренко Василь Олексійович, присвоєно звання «Почесний громадянин  Новоайдарщини» рішенням Новоайдарської районної ради від 22 лютого 2013р. №15/18.

3. Кутєпов Василь Федорович, присвоєно звання «Почесний громадянин  Новоайдарщини» рішенням Новоайдарської районної ради від 07 липня 2016р. №5/4.

4. Калмиков Олександр Васильович, присвоєно звання «Почесний громадянин  Новоайдарщини» рішенням Новоайдарської районної ради від 20 вересня 2018р. №20/27.

5. Родченко Валентин Пилипович, присвоєно звання «Почесний громадянин Станично-Луганського району» рішенням Станично-Луганської районної ради від 22 квітня 2009р. №30/16.

6. Гребьонкіна Надія Єгорівна, присвоєно звання «Почесний громадянин Станично-Луганського району» рішенням Станично-Луганської районної ради від 09 червня 2010р. №38/2.

7. Сидоренко Ніна Андріївна, присвоєно звання «Почесний громадянин Станично-Луганського району» рішенням Станично-Луганської районної ради від 28 липня  2011р. №9/8.

8. Жевнов Анатолій Никифорович, присвоєно звання «Почесний громадянин Станично-Луганського району» рішенням Станично-Луганської районної ради від 19 липня  2012р. №18/8 (помер 17.01.2014).

9. Можаєв Микола Васильович, присвоєно звання «Почесний громадянин Станично-Луганського району» рішенням Станично-Луганської районної ради від 07серпня 2013р. №27/1-2 (помер 26.03.2018).

10. Молчанова Тетяна Іванівна, присвоєно звання «Почесний громадянин Станично-Луганського району» рішенням Станично-Луганської районної ради від 07 серпня  2013р. №27/1-1.