УВАГА! АКТУАЛЬНО!

Дата: 29.11.2021 10:12

Відповідно до рішення Щастинської районної ради від 09.09.2021 № 11/3 та розпорядження голови Щастинської районної державної адміністрації Тетяни Новикової та голови Щастинської районної ради Олени Коробки від 17.11.2021 № 287/92 затверджено дату проведення урочистих заходів до 1-ї річниці утворення Щастинського району Луганської області - 3 грудня 2021 року.

У зв’язку з тим, що у цей період Луганська область залишається в «червоній» зоні протиепідемічного карантину, проведення святкування відкладається до встановлення сприятливих епідемічних умов.

Про нову дату проведення урочистих заходів до 1-ї річниці утворення Щастинського району Луганської області буде повідомлено додатково.