3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Дата: 03.12.2021 17:00

Саме сьогодні голова Щастинської районної державної адміністрації Тетяна Новикова та голова Щастинської районної ради Олена Коробка завітали у гості до Оксани Котової. Оксана є позаштатним радником голови райдержадміністрації на громадських засадах  з питань забезпечення прав осіб з інвалідністю в Щастинському районі Луганської області та дотримання реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю.

Ця дуже талановита дівчина із задоволенням займається багатьма справами, має золоті руки. Її роботи оцінено нагородами на престижних конкурсах: дипломами, грамотами, кубками та медалями. Оксана своєю творчістю сприяє розвитку, збереженню й популяризації найкращих традицій українського народу.

Тетяна Новикова та Олена Коробка привітали майстриню зі святом, вручили подарунки та нагородили грамотою за активну життєву позицію,  значний особистий внесок у становлення, процвітання культурного розвитку Новоайдарської громади, активну участь у громадсько-суспільній діяльності на території Щастинського району Луганської області та з нагоди відзначення 1 річниці створення Щастинського району.