06 грудня - День Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 11:04

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних сил України!

Це свято відзначається щорічно 06 грудня — в день ухвалення в 1991 році Закону України «Про Збройні Сили України». Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Немає нічого дорожчого в житті, ніж мир, спокій і стабільність на рідній землі, тому немає вищої честі, ніж бути захисником своєї країни, справжнім її патріотом! За плечима військових України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.

Дякуємо за сумлінну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаємо нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

З повагою,

Голова Щастинської