07 грудня - День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:26

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ І ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ!

Прийміть щирі вітання з нагоди святкування

Дня місцевого самоврядування!

На сьогодні ви виконуєте функції органів місцевого самоврядування. Прийміть щирі вітання зі святом – Днем місцевого самоврядування. Становлення нашої країни, як незалежної держави, у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і громадян, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання громад.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною. Бо нічого на світі немає краще нашої землі.

В цей урочистий день від усього серця бажаємо усім вам, хто працює на благо територіальних громад, на благо району, нових успіхів та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку ви робите.

З повагою,

Голова Щастинської районної                        Голова Щастинської