16 грудня 2021 року відбулося засідання 12-ї сесії Щастинської районної ради

Дата: 17.12.2021 11:55

16 грудня 2021 року голова районної ради Олена Коробка провела пленарне засідання 12-ї чергової сесії Щастинської районної ради восьмого скликання.

На засідання прибув 31 депутат. Під час сесії депутати районної ради отримали нагрудні значки «Депутат Щастинської районної ради». Олена Коробка привітала всіх з минулим святом – Днем місцевого самоврядування. За високий професіоналізм, активну громадську діяльність, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування нагородили грамотою:

• Володимира Подольського – голову постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, регламенту, депутатської діяльності та антикорупційної політики;
  • Олександра Сухомлина – голову постійної комісії з питань бюджету і фінансів, економічного та соціального розвитку;
  • Сергія Калмикова – голову постійної комісії з питань комунальної власності та агропромислового розвитку;
  • Тетяну Зражаєву – голову постійної комісії з соціальної та гуманітарної політики.

В роботі сесії взяли участь Тетяна Новикова – голова Щастинської районної державної адміністрації, Віктор Бутенко – керівник Щастинської окружної прокуратури Луганської області; Дмитро Іголкін – заступник начальника відділу поліції-начальник сектору кримінальної поліції; Олександр Пугач – начальник штабу, перший заступник командира окремої бригади територіальної оборони; Андрій Вінник – начальник Щастинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; г. о. «Айдарська Січ»; редакція газети «Вестник Новоайдарщины»; Подройко Андрій Васильович; працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.

До порядку денного увійшло 19 питань, серед яких: результати діяльності Щастинської окружної прокуратури Луганської області; результати службової діяльності Щастинського РВП ГУНП в Луганській області; затвердження ескізів офіційної символіки Щастинського району Луганської області та Положення про зміст, опис герба і прапора Щастинського району Луганської області; передача майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Щастинського району Луганської області; внесення змін до районного бюджету Щастинського району Луганської області на 2021 рік; затвердження звіту про виконання районного бюджету Щастинського району Луганської області за 9 місяців 2021 року; затвердження переліку загальнорайонних заходів на 2022 рік, які фінансуються за рахунок районного бюджету; затвердження Програми економічного та соціального розвитку Щастинського району на 2022 рік; затвердження Програми фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами Щастинської районної ради восьмого скликання на 2022 рік; про районний бюджет Щастинського району Луганської області на 2022 рік; план роботи Щастинської районної ради Луганської області на 2022 рік; закріплення депутатів районної ради за територіальними виборчими округами Щастинського району та інші.