Голови Щастинської РДА та Щастинської районної ради відвідали Луганську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України

Дата: 02.02.2022 09:07

Минають роки і разом з ними спливають події, їх герої та символи. Але залишаються одвічні істини, що непідвладні руйнівному часу. Це – милосердя, людяність, співчуття, взаємодопомога. Саме їх майже 150 років несе в життя Міжнародний рух Червоного Хреста. Такий рух активно діє і в Україні.

31 січня 2022 року голова Щастинської районної державної адміністрації Тетяна Новикова та голова Щастинської районної ради Олена Коробка відвідали Луганську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України. Під час зустрічі керівництво району розглянуло питання щодо роботи Щастинської районної організації Товариства Червоного Хреста у поточному році та вручили голові обласної організації Ользі Тихонівні Кудаєвій подяку за сумлінну працю на ниві милосердя, людяності, допомоги та співчуття.