Із 1 липня Лисичанська обласна лікарня з надання психіатричної допомоги відновлює роботу онлайн

Дата: 30.06.2022 15:09

Із 1 липня в онлайн режимі відновлює роботу амбулаторно-поліклінічне відділення КНП «Лисичанська обласна лікарня з надання психіатричної допомоги».

Консультативна допомога надаватиметься в режимі аудіодзвінка або відеоконференції з використанням мобільних операторів України, додатків Телеграм, Вайбер, Зум або іншого доступного пацієнтам.

Пріоритет віддаватиметься пацієнтам-мешканцям Луганської області, але допомога надаватиметься будь-якому громадянину України.

Консультації будуть безкоштовними, електронне направлення не потрібне.

Консультуватимуть лікарі-психіатри: Баутіна Юлія Олександрівна, Музика Лілія Вікторівна, Макашутіна Ольга Олегівна, Чихачова Ольга Миколаївна, Пампура Катерина Михайлівна, Будьонний Павло Валерійович.

Порядок отримання консультації:

- необхідно зателефонувати з понеділка по п’ятницю адміністратору з 10:00 до 14:00 за номерами телефону +38 (050) 507 09 37, +38 (093) 169 50 42 та записатися на зручні для вас дату та час;

- залишити свій номер телефону та дані, які запитає адміністратор;

- у призначений час вам передзвонить фахівець.

Додаткова інформація на сайті лікарні (http://lopl.likarnja.org.ua), сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/Лисичанская-областная-психиатрическая-больница-604605686248104/?ref=page_internal) або за вищевказаними телефонами.