Переселенці з Кремінної у Рівному відзначали річницю заснування рідного міста

Дата: 13.07.2022 19:19

Переселенці з Кремінної у Рівному відзначали річницю заснування рідного міста

А у всесвітній павутині сотні кремінян привітали рідне місто фотографіями зі знайомими з дитинства краєвидами, взявши участь у флешмобі «Кремінна – в моєму серці одна!»

Стрічка новин у соціальних мережах рясніла зворушливими фотоспогадами про місто, нагадуючи всім, що Кремінна – це Україна.

У Рівному, куди тимчасово переміщено Кремінську міську військову адміністрацію, відбулися урочистості на честь річниці Кремінної та з нагоди вручення документів про завершення навчання випускникам 9-х та 11-х класів.

Присутнім зробили екскурс в історію створення міста, назвали його візитівки та цінності. Лунали імена видатних діячів, які народилися у Кремінній, сучасних волонтерів.

Привітала кремінян член Національної спілки письменників України, голова обласної спілки Ганна Гайворонська.

Документи про завершення середньої базової та середньої повної освіти отримали учні, які живуть у Рівному та сусідніх регіонах.