Країна-фейк: відому в Європі фармкомпанію з Рубіжного російські ЗМІ перетворили в "біологічну лабораторію"

Дата: 17.07.2022 20:43

Цей сюжет подивилися десятки тисяч росіян, багато із них вірять рупору кремля, яку б нісенітницю він не вигадав.

Всі добре пам'ятають "військово-морську базу в Сєвєродонецьку", або "військову лабораторію з виробництва маріхуани" в Лисичанську.

Моря в Сєвєродонецьку окупанти не знайшли й досі, а от "таємну біологічну лабораторію" в Рубіжному, де нібито "ставили опыты на людях" хтось із місцевих показав.

Як в це може повірити твереза людина? Твереза - ні. Але ж то росіяни.

Бо ТОВ НВФ «МІКРОХІМ» увійшло до числа лідерів вітчизняної фармацевтичної галузі, випускаючи більш ніж 70 найменувань готових лікарських засобів та сім найменувань фармацевтичних субстанцій для виробництва готових лікарських засобів.

Крім того, лише за останні три роки на підприємстві було зареєстровано 22 нових лікарських препарати, розроблено та зареєстровано в умовах пандемії перший український Generic на основі Фавіпіравіру для лікування хвороби, яка визнана коронавірусною інфекцією.