Треба жити далі: виробники дитячого одягу з Лисичанська відновлюють діяльність в Дніпрі

Дата: 17.07.2022 20:57

Підприємці Дмитро та Марія Косілкини розширили асортимент виробництва.

Якщо раніше власники торговельної марки «Be easy та Larox» спеціалізувалися на дитячому одязі, то зараз, наприклад, роблять військову амуніцію.

Також розпочали випускати патріотичні футболки.

Виробництво дитячого одягу вони розвивали протягом восьми років. За допомогою грантів міжнародних організацій пара купила лазерне обладнання, яке дозволило автоматично кроїти, а також сучасні верстати, що прискорювало виробництво.

Після повномасштабного російського вторгнення Дмитро та Марія ще на місяць залишилися в Лисичанську, після чого вирішили переїхати до Дніпра. Але вивезти виробничі потужності одразу не наважилися.

Коли безпекова ситуація вкрай загострилася, вони повернулися за обладнанням. На жаль, усе врятувати не вдалося – частина сировини та обладнання залишилися в Лисичанську.

У Дніпрі їм допомогли із житлом та виробничими площами. Швидко спрацювала державна програма релокації підприємств.

Дніпропетровська обласна військова адміністрація допомогла при переїзді та з оформленням документів. До вирішення проблемних питань долучилася і місцева влада.

Зараз пара збирає колектив. Запрошує тих, хто евакуювався, приймає на роботу переселенців.

До речі, протягом чотирьох місяців вони усіляко допомагали населенню рідного Лисичанська, військовим та теробороні, а також реалізували проєкти гуманітарної допомоги.