Понад 2 000 переселенців із Попасної отримали гуманітарну допомогу поштою

Дата: 21.07.2022 23:32

Понад 2 000 переселенців із Попасної отримали гуманітарну допомогу поштою

На цьому тижні майже 1 000 переселенцям із Попасної надані продуктові набори в гуманітарних штабах.

«Але ж є багато тих, хто не в змозі дістатися наших хабів. Навіть якщо людина мешкає в іншому місті Дніпропетровщини, то не в кожного є кошти, щоб дістатися до Новомосковська. Тому на початку липня ми домовились із «Укрпоштою» аби всі наші земляки мали змогу отримати допомогу. Обробили майже усі заявки, які надіслали нам переселенці із Попаснянської громади та інших населених пунктів Луганщини. Не відмовляємо нікому. Посилки відправляємо майже щодня. За перші два тижні допомогу поштою від нас отримали понад 2 000 осіб», – повідомив керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов.

Із них тільки на цьому тижні – близько 500 людей.

Для отримання гуманітарної допомоги засобами поштового зв’язку необхідно заповнити форму: https://forms.gle/mDyNMaVQ1o5cQ8uk9 (телефон для довідок з гуманітарних питань +38 (050) 645 19 28).

Вадим Шестопалов Igor Smelyansky - Ігор Смілянський