Оновлена інформація для внутрішньо переміщених особі з Луганської області які тимчасово мешкають в Одеській області

Дата: 26.09.2022 14:27

В м. Одеса по вул. Катерининська, 32 працює Координаційний центр допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області.

Тут переміщені особи з Луганської області можуть отримати інформаційну, консультативну та первинну правову допомогу, зареєструватись на отримання гуманітарної допомоги.

Шановні жителі Луганщини, які перемістилися до Одеської області, свої питання ви можете задати з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00 особисто за адресою розміщення Координаційного центру, по телефону або надіслати електронною поштою.

Телефони Гарячої лінії – 0990132026; 0634258690

e-mail – Odess-koord@ukr.net

Зареєструватись на отримання гуманітарної допомоги за адресою гугл-форми https://forms.gle/uq9U96WASX5YypYg6