Лисичани, креміняни, старобільчани, які вимушено виїхали на Київщину, Волинь, Львівщину, Хмельниччину, заявляють про фейковість так званого «референдуму» на Луганщині

Дата: 26.09.2022 18:06

«Російський «референдум» – йди слідом за своїм кораблем!», «Ми кажемо «Ні!» фашистському референдуму у Кремінній!», «Ми віримо в перемогу ЗСУ!»

Під такими гаслами мешканці Кремінської громади, які тимчасово проживають у Луцьку, долучилися до акції на підтримку української Луганщини.

Вони проти свавілля, яке влаштували окупанти в нашому регіоні.

Росіяни навіть не цураються заяв щодо можливості забезпечення 100-відсоткової явки ще під час виїзного голосування, щоб не чекати заключного дня неволевиявлення. Кажуть, що «За» усі – за кращими радянськими традиціями.

Не усі, бо сотні тисяч луганчан перебувають в безпечних регіонах України і за кордоном, подалі від щоденного життя в страху через беззаконня, що панує на тимчасово окупованих територіях.

Як от переселенці із Лисичанська, що зараз мешкають в модульному містечку в Обухові.

«Лисичанськ – це Україна», «Проти референдуму», «Луганщина – не росія», – кажуть вони.

Наші ВПО у Львові та Хмельницькому також висловили свою позицію сьогодні, 26 вересня.

Багато жителів Луганщини в п’ятницю і суботу виходили на площі та вулиці Дніпра, Рівного, Бердичева та інших міст.