Презентовано проєкт із відкриття мережі мобільних офісів молодіжних рад Луганщини

Дата: 07.10.2022 11:33

Відбулося засідання Луганської обласної молодіжної ради.

До проведення заходу долучилась заступниця начальника Луганської обласної військової адміністрації Катерина Безгинська.

Звертаючись до учасників, вона зазначила, що наразі до Дніпра евакуювалася більшість членів Луганської обласної молодіжної ради, зокрема, й представники Попаснянської, Сєвєродонецької молодіжних рад.

У зв’язку з цим утворилась міцна команда молодіжних змінотворців Луганщини з числа переселенців.

«Надзвичайно приємно, що молодіжні ради, які у мирному житті зосереджували свою діяльність на розвитку волонтерства серед молоді, популяризації неформальної освіти, із перших днів війни переформатували свою роботу, ставши повноцінними хабами підтримки цивільного населення і зосереджують у собі всі ресурси, зібрані молоддю», - акцентувала Катерина Безгинська.

Так, під час засідання розглянуті питання щодо переобрання деяких членів молодіжної ради та, зокрема, презентовано проєкт із відкриття мережі мобільних офісів молодіжних рад Луганщини.