Студентів-ВПО та студентів з ТОТ пропонують навчати за державні кошти

Дата: 14.10.2022 11:02

Студентів-ВПО та студентів з ТОТ пропонують навчати за державні кошти

Надання такої можливості студентам – внутрішнім переселенцям розглянули на засіданні Уряду.

Відповідну постанову розроблено за дорученням Президента Володимира Зеленського. Вона вже отримала підтримку міністерств та Прем’єр-міністра України.

Проєктом постанови пропонується перевести на навчання за державні кошти наступні категорії студентів:

- осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, території проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);

- внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з таких територій.

Таку ж можливість зможуть отримати й діти загиблих захисників України, а також учасники бойових дій, особи, що отримали інвалідність внаслідок війни та їхні діти.

Крім того, документ визначить механізм переведення вищевказаних категорій студентів з контрактної форми навчання на бюджетну.