Уряд затвердив Порядок розроблення програм комплексного відновлення територій

Дата: 17.10.2022 13:19

Уряд затвердив Порядок розроблення програм комплексного відновлення територій

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок розроблення, проведення громадського обговорення, погодження, внесення змін, складу та змісту програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини).

Відповідний проект постанови, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, схвалений на засіданні Уряду 14 жовтня.

Такі програми включатимуть заходи для забезпечення відновлення території відповідної області, громади чи її частини, які постраждали внаслідок збройної агресії росії.

Зокрема, це соціально-економічні питання, інфраструктурні, екологічні, містобудування тощо.

Зазначимо, положення програм комплексного відновлення територій мають сприяти впровадженню таких сучасних підходів як людиноцентризм, раціональне просторове планування, забезпечення балансу розселення та розміщення робочих місць, стала міська мобільність, інклюзивність, енергоефективність та екологічність.

Також такі програми повинні відповідати Цілям Сталого Розвитку України до 2030 року.