Як часто виплачується допомога по безробіттю?

Дата: 18.10.2022 09:42

Як часто виплачується допомога по безробіттю?

Допомога по безробіттю виплачується не рідше ніж два рази на місяць, а за згодою безробітного – один раз на місяць.

Період, за який здійснюється нарахування допомоги по безробіттю, обмежується датою, що передує дню останнього відвідування (підтвердження наміру перебування у статусі зареєстрованого безробітного – під час надзвичайного або воєнного стану, карантину, у разі виникнення надзвичайної ситуації) безробітним центру зайнятості, де він зареєстрований.

Остаточний розрахунок виплат допомоги по безробіттю здійснюється на підставі рішення про припинення виплат і включає нарахування за останній день перебування особи у статусі зареєстрованого безробітного, що входить до визначеного періоду виплати.

Детальна інформація про нарахування та перерахування допомоги по безробіттю в Порядку надання допомоги по безробіттю, який затверджений Постановою КМУ від 21 червня 2022 р. №735: https://www.kmu.gov.ua/.../pro-osoblivosti-realizaciyi...