Сформовано обласну спеціальну групу із вилучення тіл, речей і документів загиблих осіб у зв’язку із збройною агресією проти України

Дата: 18.10.2022 12:04

Своїм розпорядженням від 14 жовтня 2022 року № 394 «Про створення обласної спеціальної групи із вилучення тіл (останків), речей і документів загиблих (померлих) осіб у зв’язку із збройною агресією проти України» голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай створив відповідну групу та затвердив її склад.

Головою спеціальної групи визначено Першого заступника голови облдержадміністрації, заступником – заступника голови облдержадміністрації, секретарем – начальника відділу взаємодії із правоохоронними органами та цивільно-військового співробітництва апарату облдержадміністрації.

Члени спеціальної групи:

- директор Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони облдержадміністрації;

- керівник Луганської обласної прокуратури (за згодою);

- начальник ГУ ДСНС у Луганській області (за згодою);

- перший заступник начальника ГУ – начальник 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях (за згодою);

- заступник начальника управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи СУ ГУ НП в Луганській області (за згодою);

- командир стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) військової частини 3035 НГУ (за згодою);

- головний спеціаліст відділу комунального обслуговування та благоустрою управління експлуатації об’єктів ЖКГ Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації;

- голова Сєвєродонецької райдержадміністрації (за згодою);

- голова Старобільської райдержадміністрації (за згодою);

- голова Щастинської райдержадміністрації (за згодою);

- голова Сватівської райдержадміністрації (за згодою);

- начальник Луганського обласного бюро судово-медичної експертизи (за згодою);

- шеф-редакторка платформи пам’яті Меморіал (за згодою).

Спеціальна група в своїй діяльності керується Порядком забезпечення вилучення тіл (останків) осіб, загиблих (померлих) у зв’язку із збройною агресією проти України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/698-2022-п#Text), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2022 року № 698.

Організаційне забезпечення діяльності спеціальної групи здійснюють Департамент охорони здоров’я, Департамент житлово-комунального господарства, Департамент з питань цивільного захисту та територіальної оборони, Департамент розвитку, утримання мережі автомобільних доріг області, промисловості та транспорту облдержадміністрації.