Уряд визначив порядок відновлення виплати пенсій на деокупованих територіях Луганщини

Дата: 19.10.2022 10:18

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1170 “Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162“.

Документом визначено порядок відновлення виплати пенсій, які було припинено в період з 1 серпня 2022 року у зв'язку з тривалою невиплатою, пенсіонерам Запорізької, Донецької, Луганської, Миколаївської, Харківської або Херсонської областей.

Зокрема передбачено, що у разі отримання від АТ “Укрпошта” повідомлення про відновлення технічної можливості здійснювати виплату пенсій в деокупованих населених пунктах Пенсійний фонд України без звернень пенсіонерів відновлює такі пенсії та забезпечує виготовлення відомостей на їх виплату.

Із текстом постанови можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3Ttjqwj