Управління соцзахисту населення для оформлення допомоги ВПО та довідки для перетину кордону людям з інвалідністю приймають документи з Дії

Дата: 21.10.2022 13:01

В усіх управліннях соціального захисту населення відтепер можна оформити допомогу ВПО та довідку для перетину кордону людям з інвалідністю з документами у Дії. Тож, не обов’язково мати з собою фізичні документи чи їх копії. Достатньо поділитись необхідними документами у кілька кліків через Дію.

Це стало можливим завдяки інформаційним обмінам сервісу Дія та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Тож, якщо ви завітали до управлінь соціального захисту для оформлення допомоги ВПО чи довідки щодо наявної інформації про осіб з інвалідністю для перетину кордону людям з інвалідністю, відтепер можете поділитись копією паспорта громадянина України, картки платника податків (РНОКПП) та свідоцтва про народження у кілька кліків, якщо маєте їх в застосунку Дія.

Щоб поділитись копією документа, потрібно:

- зайти у застосунок Дія,

- натиснути на документ, яким потрібно поділитись,

- вибрати штрихкод,

- надати працівнику управління соцзахисту зчитати штрихкод,

- підтвердити запит на передачу копій документів у застосунку Дія.

Шеринг документів допоможе уникнути помилок при внесенні ваших персональних даних у базу та пришвидшить обслуговування.