Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ і тих, що в оточенні

Дата: 24.10.2022 14:14

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

До оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), ввійшли 326 громад із 9 областей.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

З детальною інформацією по списку громад, наказом Міністерства, та на які критерії спираються при визначені територій, ознайомитись можна в телеграм каналі

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Ірина Верещук

#Мінреінтеграції