27 жовтня відбудеться національний тест з медіаграмотності

Дата: 25.10.2022 11:40

27 жовтня відбудеться національний тест з медіаграмотності

27 жовтня у межах Глобального тижня медіаграмотності національний проєкт «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України, спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», які виконуються IREX, проведуть національний тест з медіаграмотності.

Участь у тесті можуть взяти всі, хто хоче перевірити себе, чи вміють вони боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

Тест можна скласти онлайн лише впродовж одного дня за посиланням, яке буде опубліковано на сайті проєкту: https://filter.mkip.gov.ua/test-z-mediagramotnosti/

Платформа для проходження тесту буде відкрита тричі на день протягом 30 хвилин.

Початок тесту – об 11:00, 15:00, 19:00.

Кожен учасник гарантовано отримає сертифікат, а 30 учасників, які якнайшвидше дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають подарунки – планшети, павербанки, колонки, рюкзаки, худі та багато іншого.

Національний тест з медіаграмотності – це частина заходів від національного проєкту «Фільтр», присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі з 24 до 30 жовтня.