Вбережіть себе від підробки документів та шахрайський схем: реєструйте нерухоме майно на порталі Дія в кілька кліків

Дата: 26.10.2022 13:13

Відновлено послугу з державної реєстрації прав на нерухоме майно на порталі Дія: https://diia.gov.ua/.../derzhavna-reyestaciya-prav-na...

Реєстрація підтверджує, що саме ви – законний власник майна. Тому ніхто не зможе привласнити вашу нерухомість.

Більшість нерухомого майна, яке існує в Україні, зареєстровано до 2013 року. Багато відомостей про нього зберігаються не в електронному реєстрі, а у паперовій формі в архівах регіональних бюро технічної інвентаризації. Під час повномасштабного російського вторгнення чимало таких архівів окупанти знищили або розікрали.

І, відповідно, про ваше законне право на нерухомість держава може не знати. Завдяки реєстрації онлайн та внесенні даних в електронний реєстр українці зможуть зареєструвати майно безпечно та за кілька кліків.

Перелік доступних населених пунктів поступово розширюється.