Від Андріївки та Білогорівки відбито росіян, у Рубіжному окупанти формують маневровий житловий фонд – заселяють бойовиків та колаборантів у порожні квартири

Дата: 28.10.2022 14:03

Порожні квартири окупаційна адміністрація Рубіжного оголошує внесеними до маневрового житлового фонду.

Відповідні оголошення із адресами розповсюджують по місту.

Власникам перелічених квартир треба з’явитися протягом 10 днів з моменту розміщення повідомлення «для погодження питання по заселенню в ці квартири».

За 27 жовтня авіація Сил оборони України завдала 29 ударів. Підтверджено ураження 21 району зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, 3 опорних пунктів та 5 позицій зенітних ракетних комплексів. Підрозділи протиповітряної оборони збили 2 ворожих гелікоптера Ка-52 та один штурмовик Су-25.

Українські ракетні війська і артилерія уразили 4 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки та 1 склад з боєприпасами противника.

Відбиті атаки окупантів в районах Андріївки та Білогорівки.

Росіянами за минулу добу обстріляні на Куп’янському та Лиманському напрямках села Макіївка і Невське.