Управління соцзахисту населення приймають документи у Дія для оформлення допомоги ВПО та довідки для перетину кордону людям з інвалідністю.

Дата: 28.10.2022 14:04

В усіх управліннях соціального захисту населення відтепер можна оформити допомогу ВПО та довідку для перетину кордону людям з інвалідністю з документами у Дії. Тож не обов’язково мати з собою фізичні документи чи їх копії. Достатньо поділитись необхідними документами у кілька кліків через Дію.

Це стало можливим завдяки інформаційним обмінам сервісу Дія та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

“Відтепер в управліннях соцзахисту доступний шеринг документів з Дії при оформленні довідки та допомоги для внутрішньо переміщених осіб, а також при отриманні відповідного документу для перетину кордону людьми з інвалідністю. Це стало можливим саме завдяки впровадженню ЄІССС. Ми продовжуємо цифровізовувати соціальну сферу, тож з часом шеринг буде доступний при оформлені й інших соцпослуг, допомог”, - наголосив на важливості сервісу Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Щоб поділитись копією документа, потрібно:

зайти у застосунок Дія,

натиснути на документ, яким потрібно поділитись,

вибрати штрихкод,

надати працівнику управління соцзахисту зчитати штрихкод,

підтвердити запит на передачу копій документів у застосунку Дія.

Шеринг документів допоможе уникнути помилок при внесенні ваших персональних даних у базу та пришвидшить обслуговування.