У Міловому та Новопскові окупанти безпідставно затримують людей на один-два місяці, у Сватовому російські військові скупчуються у школах під час уроків, спробували атакувати Макіївку, Невське та Білогорівку

Дата: 03.11.2022 14:55

Росіяни не полишають спроб контратакувати ті ділянки фронту, звідки наші військові їх відсунули.

Так, 2 листопада ворог намагався наступати поблизу Макіївки, Невського і Білогорівки.

Ударів з боку росіян зазнало село Невське.

Крім того, вчора окупанти обстріляли територію в районах Греківки, Надії, Площанки і Суходолу.

Вони очікують наступу ЗСУ на Сватове, тому останнім часом використовують там так званий «живий щит», прикриваючись цивільним населенням.

Підрозділи росіян розміщуються на підприємствах та у навчальних закладах, а разом із тим освітній процес не перервано.

Навпаки – юнаків та дівчат примушують відвідувати школи, де базуються військові.

А в Міловому та Новопскові посилено фільтраційні заходи. Після вибіркових обшуків в цих населених пунктах зникають люди. Щось дізнатися – живий родич чи ні – практично неможливо. Заспокоюються, коли затриманий повертається – зазвичай через місяць-другий.

Вже неодноразово повідомлялося про значні проблеми із наявністю продуктів харчування в Лисичанську. Але зараз ситуація там «налагоджується».

Разом із поліетиленовою плівкою із татарстану привезли моркву, цибулю та буряки. В кого є діти – дають яблука. Круп чи м’яса в росіян немає.

Стосовно подій на фронті також слід зазначити, що авіація Сил оборони України минулої доби завдала по ворогу 21 удар. Під ураження потрапили райони зосередження озброєння та військової техніки, а також позиція засобів протиповітряної оборони противника. Сили протиповітряної оборони збили 10 ударних дронів «Shahed-136» та БпЛА «Орлан».

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони, за добу, уразили 5 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 2 склади боєприпасів та 3 інших важливих військових об’єкти противника.