Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області в умовах воєнного стану продовжує працювати в дистанційному режимі.

Дата: 29.11.2022 10:42

Отримати фахову консультацію можна звернувшись:

• по буднях (понеділок – четвер: з 8-00 до 17-00, п’ятниця: з 8-00 до 15-45) на «гарячу лінію»: (068) 300-40-86 та (095) 802-61-38.

• цілодобово через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України: http://portal.pfu.gov.ua.

Свої звернення можна надіслати і на електронну адресу Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області: gu.lg@pfu.gov.ua.

При необхідності можна скористатись й екстериторіальним принципом надання послуг, тобто особисто звернутись до будь-якого сервісного центру ПФУ в будь-якому регіоні України.