Інформація щодо роботи координаційних центрів допомоги ВПО з Луганської області на Одещині та в Кропивницькому.

Дата: 13.06.2023 22:03

Понад 360 ВПО з Луганщини звернулися до хабу в Кропивницькому за тиждень, що минув

Там триває видача державної гуманітарної допомоги – продуктових наборів, підгузків, одягу.

Жителям Луганщини, зокрема, надано 362 набори продуктів харчування. Також переселенці отримували рушники й постільну білизну.

19 сім’ям із дітьми видані гігієнічні набори від благодійної організації «Благодійний фонд «Безпечне майбутнє».

Постільну білизну та засоби гігієни видали нашим ВПО на Одещині

У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області на Одещині минулого тижня 552 переселенця отримали продуктові набори.

Також жителям нашого регіону надано 198 комплектів постільної білизни, 52 особам – миючі засоби.

Сформовано 398 продуктових наборів на видачу.

Щодня там надаються юридичні консультації співробітником управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської обласної державної адміністрації.

Із понеділка по середу приймає юрист.

З вівторка по п’ятницю працюють представники Лисичанського та Сєверодонецького центрів зайнятості.

Звернутися до психіатра можна в середу, у четвер – до психолога.

По п’ятницях веде прийом сімейний лікар – за тиждень 35 пацієнтів отримали консультації та медикаменти.