A A A K K K
для людей із порушенням зору
Щастинська районна рада
Луганська область

Отримання мешканцами Луганської області адміністративних та публічних послуг у гуманітарних хабах.

Дата: 19.06.2023 21:46
Кількість переглядів: 257

Перетворити гуманітарні хаби на центри соціальної підтримки та адаптації внутрішньо переміщених осіб з Луганської області – таке завдання поставив перед керівниками громад начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Основний акцент – на розширенні спектру адміністративних послуг. Адже після деокупації територій першочергово постануть питання відновлення українських документів, прав власності та відшкодування завданої агресором шкоди.

Про результати проведеної роботи очільнику Луганщини доповів на апаратній нараді директор Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Максим Сутковий.

Він повідомив, що наразі відновлено роботу 10 центрів надання адміністративних послуг та створено 9 віддалених робочих місць адміністраторів цих ЦНАП.

Адміністративні послуги жителям Луганської області надаються на базі 18 гуманітарних хабів у містах: Вінниця, Дніпро, Житомир, Київ, Полтава, Рівне, Ужгород, Харків, Черкаси, Корсунь-Шевченківський (Черкаська область) та с. Богданівка (Дніпропетровська область).

Всі ЦНАПи підключені до Реєстру пошкодженого та знищеного майна та Порталу Дія.

До Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» підключено Кремінський, Білокуракинський, Попаснянський та Марківський ЦНАПи.

Національною інфраструктурою геопросторових даних користуються Старобільський та Білокуракинський ЦНАПи.

Кремінський ЦНАП має доступ до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, а також до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно для перегляду інформації.

До Реєстру територіальної громади підключений Рубіжанський ЦНАП, а також у власних інформаційних системах «ЦНАП-SQS», які не підключені до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби, Лисичанський, Сєвєродонецький, Кремінський та Старобільський ЦНАПи.

В інших громадах робота по відновленню надання адміністративних та публічних послуг ще не завершена. Зокрема, триває добір фахівців у Біловодській, Міловській, Станично-Луганській та Чмирівській військових адміністраціях.

Нагадаємо, що згідно з прикінцевими та перехідними положеннями закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» ці військові адміністрації повинні утворити ЦНАПи до 1 січня 2024 року.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь