Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 18:14

День Конституції України — свято, яке відображає визначний момент в історії нашої країни. Саме 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію — документ, що став першою основою для самостійної та незалежної української держави. Це був величезний крок вперед, який закріпив правові основи незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Цей день символізує нашу національну гордість та сильне прагнення до правової держави, демократії та справедливості.

Бажаємо миру і процвітання країні, в якій ми будемо себе почувати впевненою, затребуваною, самореалізованою, повноправною і щасливою людиною і громадянином! Бажаємо жити до вподоби, але без обмежень на право вибору, свободи слова і благородного вчинку.