Фонд «Партнерство за сильну Україну»,

Дата: 01.08.2023 00:15

Залучаємо якомога більше міжнародних донорів, які допомагатимуть після деокупації, - Олексій Смирнов

Компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», яка реалізує проєкт міжнародної технічної допомоги «Фонд «Партнерство за сильну Україну», продовжує підтримувати Луганщину.

Із керівництвом проєкту та представниками Посольств Швеції, Швейцарії та Канади зустрівся Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов.

Учасники заходу розглянули напрями співпраці, нагальні потреби області, серед яких розмінування, відновлення життєдіяльності на звільнених територіях, створення матеріально-технічної бази для швидкого реагування на перших етапах після деокупації та зосередили увагу на пошуках подальших шляхів взаємодії.

Олексій Смирнов наголосив, що підтримка міжнародних партнерів зараз є надзвичайно важливою, бо до деокупації необхідно бути готовими вже зараз.

Проєкт міжнародної технічної допомоги «Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізується за фінансування Міністерства закордонних справ, справ Співдружності та розвитку Сполученого Королівства та додаткового фінансування з боку інших урядів, у тому числі урядів США, Канади, Швеції, Швейцарії та Фінляндії.