Як враховується допомога при народженні дитини у сукупному доході родини під час призначення субсидії.

Дата: 01.08.2023 20:19

До середньомісячного сукупного доходу сім’ї не включається частина допомоги при народженні дитини, виплата якої проводиться одноразово (10 320 гривень).

Водночас, решта допомоги, яка щомісячно виплачується протягом наступних 36 місяців (по 860 гривень), до середньомісячного сукупного доходу сім’ї при розрахунку житлової субсидії враховується (п. 4 та п.5 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №632).