Сьогодні кожен день - про боротьбу.

Дата: 24.08.2023 21:21

День Незалежності зараз – це не про урочисті заходи, великі концерти та святкування. Сьогодні кожен день - про боротьбу.

До Дня Незалежності вручили державні та обласні нагороди тим, хто мужньо тримає оборону.

Відзнакою Президента України «За оборону України» нагороджено: волонтерів Віктора Косенка та Юрія Скибу.

Обласні нагороди вручили нашим військовим, поліцейським і представникам благодійних організацій.

Допомагати, рятувати та захищати – вже стало для них буденною справою.

Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» отримала високоефективні дрони DJI Mavic 3 та прилад нічного бачення.

«Щодня наші хлопці витримують сотні ворожих обстрілів та дають відсіч ворогу. За допомогою оптичної техніки та дронів вони знайдуть кожного окупанта і покажуть, що таке справжня українська «Лють»!, - підкреслив Артем Лисогор.

Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»