Соціальні послуги Луганської області.

Дата: 30.08.2023 21:33

До 1 жовтня відновлюємо роботу усіх установ - надавачів соціальних послуг Луганської області.

Наразі за місцем проживання ВПО послуги надаються 152 працівниками органів соціальної сфери, з них безпосередньо на місці працює 101 спеціаліст.

Усього ж до надання соціальних послуг залучені 177 працівників, з яких безпосередньо на місцях 134.

Послуги надаються через мережу гуманітарних хабів для жителів Луганської області.

Діяльність установ - надавачів соціальних послуг поступово відновлюється. Такі установи вже працюють у Біловодській, Білокуракинській, Гірській, Сєверодонецькій, Лисичанській, Новоайдарській, Рубіжанській, та Щастинській громадах. Всього відновлені 12 з 33 установ.

Будуть проаналізовані послуги, які надаються внутрішньо переміщеним особам, та приведені у відповідність до державних стандартів.

Окрему увагу звертаємо на забезпечення послугами, які не можуть надаватись у віддаленому режимі.