Моя хата с краю – ворога перший зустрічаю.

Дата: 02.10.2023 22:42

Також до Дня захисників і захисниць України Олексій Смирнов завітав до військовослужбовців 3 прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.

Наші прикордонники на декількох ділянках тримають Держкордон, а також приймають активну участь у обороні нашої землі та незалежності.

Вітаючи захисників та захисниць, Олексій Смирнов вручив обласні відзнаки. Так знаком пошани «Захиснику Луганщини» нагороджено підполковника Віталія Гордійчука, капітана Ігоря Зубрицького, старшого лейтенанта Віталія Пилипейка. Почесною грамотою ОДА – старшого сержанта Альбіну Волкову, штаб-сержанта Яну Робочу. Листом подяки ОДА – капітана Василя Руса, сержанта Віктора Сидоренка.

Вітаємо наших прикордонників та дякуємо за внесок в обороноздатність нашої країни!

Слава Україні!