Для реєстрації повідомлення про пошкоджене або зруйноване власне нерухоме майно - до ЦНАПу.

Дата: 15.10.2023 20:54

Заяви про зруйноване росіянами житло ЦНАПи Луганщини повинні приймати від кожного жителя нашої області, незалежно від місця реєстрації

На цьому наголосив Перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій Смирнов.

Він провів нараду із керівниками місцевих військових адміністрацій стосовно питань пошкодженого та знищеного майна в результаті збройної агресії російської федерації проти України.

Олексій Смирнов зазначив, що в різних регіонах країни частково відновлено роботу 15 центрів надання адміністративних послуг громад Луганщини.

Ці ЦНАПи підключено до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (Порталу Дія) для складання та подання інформаційних повідомлень про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

«Заяви про зруйноване росіянами житло ЦНАПи Луганщини повинні приймати від кожного жителя нашої області, незалежно від місця його реєстрації», - звернувся він до керівників військових адміністрацій.

Олексій Смирнов зауважив, що наразі Луганщина очікує на затвердження змін до чинного законодавства стосовно запровадження механізму обстеження знищених об’єктів нерухомого майна, які розташовані в районі проведення бойових дій або перебувають у тимчасовій окупації, із застосуванням методу дистанційної фіксації руйнувань та пошкоджень. Це дасть змогу людям отримати компенсацію ще до деокупації територій.

Про стан організації роботи комісій з розгляду питань надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна доповів директор Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Ігор Куденко.

Начальник управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Анатолій Петрищев поінформував про стан створення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об’єкти нерухомого майна.

У Дніпрі, Києві, Полтаві, Хмельницькому, Запоріжжі, Обухові, Одесі повідомлення про знищене росіянами майно приймають адміністратори ЦНАПу Лисичанської громади

Для реєстрації повідомлення про пошкоджене або зруйноване внаслідок військової агресії власне нерухоме майно мешканці Луганщини, незалежно від місця реєстрації, можуть звернутись до будь-якого ЦНАПу Луганщини.

ЦНАПи Лисичанської громади працюють за наступним графіком:

- Дніпро, площа Троїцька, 5А, 3-й поверх;

понеділок – четвер з 9:00 до 15:00, п’ятниця з 9:00 до 14:00, телефон для довідок: +380956558606;

- Київ, вул. М. Ушакова, 8-А, 1-й поверх;

понеділок – четвер з 14:00 до 17:00, телефон для довідок: +380956558616;

- Полтава, вул. Пушкіна, буд.115, каб.16;

понеділок – четвер з 9:00 до 15:00, п’ятниця з 9:00 до 14:00, телефон для довідок: +380956558615;

- Хмельницький, вул. Кам’янецька, буд. 122, каб. 3;

понеділок-п’ятниця з 09:00 до 13:00;

- Одеса, вул. Катерининська, 32;

вівторок з 10:00 до 14:00;

- Запоріжжя, вул. Сєдова, буд. 5, каб. 46, 47;

перший понеділок кожного місяця з 10:00 до 15:00;

- Обухів, вул. Київська, буд. 132/2;

перший четвер щомісяця з 10:00 до 15:00, телефон для довідок: +380956558606.

Електронна пошта: adminposluga@ukr.net

Адміністративна послуга є безкоштовною.