Нові форми прозорості влади.

Дата: 27.10.2023 10:42

Посадовці Луганщини навчаються запровадженню нових форм прозорості влади

Задля отримання нових навичок у сфері підвищення ефективності влади та застосування у практичній діяльності цифрових інструментів закупівель облдержадміністрацією спільно з товариством з обмеженою відповідальністю YouControl реалізується інноваційний навчальний проект.

У його рамках в онлайн-форматі відбудеться серія тренінгів державних службовців та співробітників місцевих військових адміністрацій із оволодіння прикладними аспектами застосування програмного забезпечення стосовно перевірки юридичних осіб та фізичних осіб на наявність ризиків.

Також вони зможуть проводити перевірку юридичних та фізичних осіб за допомогою відкритих даних, здійснення OSINT, зокрема з використанням програмних продуктів YouControl, організацію моніторингу юридичних та фізичних осіб за допомогою системи YouControl, аналіз тендерів, перевірку учасників та зав’язків між ними.

Перед початком тренінгів учасникам, які не мають платного доступу до системи YouControl, надається повний доступ на безоплатній основі терміном на 30 діб.

У подальшому мережу співпраці у просвітницькій сфері планується розширити з установами та підприємствами, а також обласними структурами правоохоронних органів.