Відновлення діяльності Торгово-промислової палати Луганської області.

Дата: 16.11.2023 16:07

Торгово-промислова палата України готова долучитися до вирішення проблем бізнесу Луганщини

Відновлення діяльності Торгово-промислової палати Луганської області як майданчика для розвитку співробітництва релокованих бізнесів регіону із міжнародними партнерами очільник області Артем Лисогор обговорив із Віце-Президентом ТПП України Наталією Забрудською.

Проте, коло проблем набагато ширше: це й можлива допомога у переміщенні підприємств з тимчасово окупованих територій та відновлення їх діяльності у безпечних регіонах України.

А ще - фіксація форс-мажорних обставин, що наразі неможливо зробити через відсутність первинних документів.

Як зазначив голова Луганського територіального відділення асоціації плантиків податків Олексій Малеванець, який був присутній на зустрічі, саме Торгово-промислову палату потенційні інвестори та донори розглядають як посередника у цих питаннях.

Тож, було досягнуто домовленостей про зустріч представників влади, ділових кіл Луганської області та Торгово-промислової палати України щодо напрацювання рішень щодо їх розв’язання із залученням знайомлення із можливостей ТППУ.